Sayfa Yükleniyor ...
 YAZILIM MAVİ - PENDİK WEB SİTE TASARIMI - PENDİK WEBSİTE - PENDİK WEB TASARIM -WEB SİTE TASARIMI-PENDİK WEB TASARIM - SİTE TASARIM - Site Yaptırmak İstiyorum - İSTANBUL WEB SİTE TASARIM - SİZE AİT ÖZEL TASARIMLAR İLE SEKTÖRDEKİ TÜM GÖZLER SİZİN ÜZERİNİZDE OLSUN-YAZILIM MAVI - PENDİK WEB TASARIM - YAZILIM MAVİ-WEB TASARIM-KURUMSAL WEB TASARIM - WEB SİTE PENDİK - WEB SİTE YAPTIRMAK ISTIYORUM - MAVİ YAZILIM-

Hakkımızda


TECRÜBELİYİZ ...

Firmamız 10 yıllık geçmişi ile kesintisiz entegre çözümler sunan bir Web tasarım, SEO ve Yazılım geliştirme firmasıdır. Sektördeki en akılcı ve yetenekli kişilerle, tüm müşterilerimiz için akılcı çözümler sunuyoruz. İşimizi çok iyi biliyoruz çünkü bizim için bu sadece bir iş değil, aynı zamanda bir tutku. Bu tutku İnternet’teki en iyi çalışmaların ve projelerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

 

YENİLİKÇİYİZ ...

İnternet pazarlama ortağınız olarak firmamızı seçtiğinizde, sadece beklentilerinizin karşılanması ile kalmazsınız. Eşsiz çözümlerle, gücüne ve hedeflerine uyan ve hatta beklentilerinizin ötesinde bir İnternet pazarlama planı sizi bekler. Web siteniz, işletmenizin kimliğinin önemli bir parçasıdır ve yeni müşteriler kazanırken firmanızı en iyi şekilde temsil ettiğinden emin olabilirsiniz.

 

MÜŞTERİ ODAKLIYIZ ...

Müşterilerimiz ile karşılıklı özgün projelerle, uzun vadeli ilişkiler kurarak, her bir müşterinin özel iş beklentilerini karşılamak için özel olarak hazırlanmış çözümler üretiriz. Hazırladığımız projeler ve İnternet çözümlerimiz tamamlandıktan sonra sizi tabii ki gelişen İnternet dünyasında yalnız bırakmıyoruz. Yeniliklerden ve gelişmelerden sizi bilgilendirerek yenilikleri çözümlerimize adapte ediyoruz.

Neden Biz ?

Herhangi bir firma ile çalışabilirsiniz. Fakat bizimle çalışmanız için çok fazla sebebiniz var.

Raporlama Sistemi

Raporlama Sistemimiz İle Firmanızı Bizden Öncesi ve Bizden Sonrası Olarak 2 ye Ayırıyoruz

Sunucu Güvenliği

Verileriniz , Dosyalarınız ve Mailleriniz Yüksek Güvenlik Sunucularımız İle Güven Altında

Images

Düzenli Bakım & Yedekleme

Düzenli Olarak Yapılan İyileştirmeler İle Sürekli Kendimizi Yeniliyoruz

7/24 Destek

7/24 Destek Sistemimiz İle Sorun Yaşadığınızda Sizi Yalnız Bırakmıyoruz